Aktualności

Weź kredyt i zmień własny świat

Weź kredyt i zmień własny świat

Twoje życie robi się ponure każdego dnia i planujesz z nim coś uczynić? Zawsze marzyło Ci się życie pełne przygód, którymi nie pogardziłaby super gwiazda telewizji? Może wszak wolisz ascetyczną drogę w nurcie życia tybetańskiego mnicha? Cóż, cokolwiek sobie życzysz.

Czytaj całość

Alternatywne źródła sponsorowania firmy

Alternatywne źródła sponsorowania firmy

Obserwując sytuację na krajowych rynkach można spostrzec, że przedsiębiorcy coraz większą uwagę przykładają do znalezienie innych źródeł finansowania inwestycji. Takie zachowanie nie jest czymś co bardzo dziwi zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę obecną sytuację gospodarczą, pokłosie kryzysu, który niedawno nas dotknął i jego skutki oraz generalnie tendencje do odkładania zamiast wydawania pieniędzy.

Czytaj całość

Czy warto korzystać z kredytów?

Czy warto korzystać z kredytów?

Jesteś w krytycznej sytuacji finansowej? Masz pewne pilne wydatki, na jakie dziś Cię nie stać? A może chcesz gotówki na zrealizowanie własnych pragnień? Nie chcesz zadłużać się u krewnych czy przyjaciół? Możesz swobodnie oraz bez wahania udać się do banku po kredyt. Bezspornie, jest to szczególnie wymagająca do podjęcia decyzja, więc warto na spokojnie ją przeanalizować. 

Czytaj całość

Leasing urządzeń trwałych

Leasing urządzeń trwałych

Statystyki dotyczące chodliwości wybranych form opłacania transakcji w środowisku właścicieli firm pokazują, że coraz znaczniejszym zainteresowaniem na naszym rynku może pochwalić się leasing. Jeszcze kilka lat temu w Polsce rozwiązanie to było utożsamiane tylko i wyłącznie z leasingiem samochodowym – z pewnością najbardziej powszechnym, a przy okazji również najbardziej kojarzonym.

Czytaj całość

Czym różni się pożyczka od kredytu

Czym różni się pożyczka od kredytu

Jeśli idzie o szybkie sposoby finansowania, to do niedawna ekspresowe pożyczki były terenem aktywności jedynie instytucji pozabankowych. Szybkie chwilówki pozabankowe odniosły spory sukces rynkowy, uzyskując poważną renomę a także licznych klientów. Banki nie mogły pozostać na to obojętne, gdyż z rynku pokazywał się zauważalny znak o zainteresowaniach Klientów na szybkie rozwiązania finansowe.

Czytaj całość

Poprzednie Nowsze wpisy

Starsze wpisy Kolejne